S vymáhaním dlhov od neplatičov bude po korone viac práce, hovorí šéf inkasnej agentúry Musil
Apríl bol najhorší mesiac, máj bol ešte postihnutý a jún sa zdá byť lepší. Vyzerá to tak, že aj v platobnej schopnosti sa vraciame k normálu. Istý pokles … Prečítajte si celý článok… Autor:
