Ja zamestnávam. Kto je viac? – Milan Kuruc – (blog.sme.sk)
Toto Zákonník práce pozná ako „nerovnaké zaobchádzanie“ a zamestnanci ukrátení o bonus bez relevantného dôvodu vzťahujúcemu sa k ich výkonnosti si … Ja zamestnávam. Kto je viac? – Milan Kuruc – (blog.sme.sk) ČÍTAŤ VIAC…
