Xiaomi Mi Band 5: NFC, vylepšené snímače, veľká obrazovka, dobrá cena – predaj začne 18. júna

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 5 prichádza s väčšou obrazovkou a tá sa zvýšila o 20%, z 0,95 palca na 1,1 palca. Náramok Mi Band 5 sa hrdí 1,1 „farebnou dotykovou obrazovkou s prevedením AMOLED 2.5D so 100% farebnou škálou P3 a rozlíšením 126 x 294 pixlov.

Obrazovka fitness náramku Xiaomi Mi Band 5 ponúka ohromujúci vizuálny zážitok, pútavé rozhranie, inteligentné oznamovanie správ a stále dobrú cenu. Mi Band 5 bez NFC sa do predaja dostane v Číne od 18. júna.

Monitorovanie srdca 24 hodín a kontrola svojho spánku

Xiaomi Mi Band 5 prináša presnejší monitorovací systém frekvencie srdca a vyhodnocuje ho už do dvoch sekúnd od spustenia. Fitness náramok Mi Band 5 má podobne ako jeho predchodcovia funkciu sledovania spánku a sleduje váš srdcový rytmus počas nočných hodín, kedy vy oddychujete. Môže identifikovať problémy so spánkom a poskytne návrhy, ktoré vám pomôžu lepšie spať.

11 športových režimov fitness náramku Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 prinaša rozšírenú sériu až 11 športových režimov, ktoré sú vybavené akcelerometrami. Prispôsobené inteligentné sledovanie vám pomáha presnejšie spoznávať svoju kondíciu.

Náramok Xiaomi Mi Band 5 môže sledovať nasledujúce aktivity – indoor a outdoor behanie, vonkajšiu turistiku a chôdzu, vonkajšie a vnútorné cyklistické výkony, kondičný beh, voľné cvičenie, jógu, veslovanie na trenažéri, švihadlo a stacionárny bicykel.

PODPORTE NÁS, PROSÍM!

NFC platby, 50 metrová vodotesnosť a kompabilita s iOS a Android

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 5 je odolný voči tlaku vody, ktorá je v hĺbke až 50 metrov. Náramok Mi Band 5 tak pokojne môže používať pri umývaní riadu, sprchovaní, plávaní alebo pri umývaní rúk a je určený na celodenné nosenie s odolnosťou voči vlhkosti a nepriazni počasia.

Náramok pre fitness aktivity a celodenné monitorovanie zdravia, spánku a aktivít Xiaomi Mi Band 5 NFC prináša konečne aj do Európy dlho očakávanú funkciu na platby – NFC. NFC Quickpass, ktorý predstavuje NFC Unionpay Quickpass a platba sa stáva ľahšou.

Xiaomi Mi Band 5 je možné spárovať so zariadeniami so systémom Android 6.0+ alebo iOS 10.0+ cez Bluetooth 5.0.

Výkonná batéria fitness náramku Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 obsahuje 125mAh batériu, ktorá vydrží až 14 dní až do úplného vybitia. Plné nabitie prostredníctvom bezkontaktnej dotykovej nabíjačky trvá 2 hodiny.

Rozhranie na nabíjanie náramku Mi Band 5 sa nachádza pod snímačom srdcovej frekvencie a dizajn dvoch kontaktných bodov sa pripája na nabíjačku iba dotykom. Fitness náramok Mi Band 5 je vybavený magnetickým uchytením počas nabíjania.

Ďalšie funkcie fitness náramku Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 má aj ďalšie funkcie, medzi ktoré patrí zdravotný režim určený špeciálne pre ženy a diaľkové ovládanie, upozornenia na volania a správy, upozornenia na aplikácií, ovládanie hudby, počasie, stopky, budík, alebo veľmi zaujímavú a prospešnú funkciu ako  nájsť telefón.

Mi Band 5 bez NFC sa do predaja dostane v Číne od 18. júna za cenu 189 juanov (asi 24 EUR). NFC verzia bude dostupná za 229 juanov (asi 29 EUR).

Subscribe
Upozornenie

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments