On nie je nafúkaný snob, on je introvert. Ako sa žije s ľuďmi, ktorí sú radšej sami
Mama a otec sú obyčajní ľudia, penzisti, nemajú žiadne tituly, najviac na svete ich baví hrabať sa v zemi v záhrade. Mysleli si, že pán doktor ich má za … Prečítajte si celý článok… Autor:
