Chudoba na vzostupe – diskusia – Komentáre SME
Žiješ v minulosti to preto. Zatiaľ čo niekedy dávno to znamenalo že ľudia s minimálnou mzdou neplatili dane nakoľko odpočítateľná položka bola vyššia … Chudoba na vzostupe – diskusia – Komentáre SME ČÍTAŤ VIAC…
