Tomáš sa teší z najnižšej nezamestnanosti, odborník však tvrdí: Firmy nemajú koho zamestnať

Tomáš sa teší z najnižšej nezamestnanosti, odborník však tvrdí: Firmy nemajú koho zamestnať

Zákonník práce je nastavený veľmi represívne voči zamestnávateľom. Pritom platí jednoduchá vec – firma bez ľudí nemôže fungovať, ale ľudia bez …

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

Viac si prečítate TU:

Tomáš sa teší z najnižšej nezamestnanosti, odborník však tvrdí: Firmy nemajú koho zamestnať

Zdieľaj

Comments are closed.