PR články a SEO texty pre váš biznis – Regno Media

Vytvorili ste si stránku, optimalizovali ste ju pre vyhľadávače, SEO texty a PR články a reklama v Google AdWords, alebo na sociálnej sieti Facebook, Twitter alebo Google+, je súčasťou vášho marketingu na internete, no stále nedosahujete dostatočné výsledky. Možno ste už premýšľali, prečo to nejde a nejde dopredu vo vyhľadávaní… Teraz však nastal zlom vo Vašom SEO a PR…

Moje chránené pracovisko vzniklo v septembri 2008 a už počas získavania poznatkov v oblasti marketingu a médií na vysokej škole som vytvoril lokálnu a internetovú televíziu REGNO TV. Postupne sme spolupracovali v oblasti marketingu na internete, písania článkov s významnými a poprednými spoločnosťami ako je Zoznam.sk, Orange.sk, MôjAndroid.sk alebo s popredným počítačovým IT magazínom PC REVUE.

PODPORTE, PROSÍM,
REGISTER CHRÁNENÝCH DIELNÍ O.Z.,
ĎAKUJEME.

Navštívte našu stránku na Facebooku

Texty a články = optimalizácia pre vyhľadávače

Po oboznámení sa s problematikou a s nadobudnutím praktických zručností, som sa vydal na samostatnú dráhu a dnes poskytujem služby písanie článkov na blogy a články a texty na web a webové stránky, marketing na internete, správa Google AdWords kampaní, administrácia skupín a stránok na sociálnej sieti Facebook.

V danej oblasti si naďalej rozširujem svoje kompetencie a moji zákazníci a odberatelia služieb v našej správe sa tešia čoraz väčšej návštevnosti svojich stránok, ktoré im dodávajú rozlet do ich obchodov.

„Dôležitým faktorom mojej práce je spokojnosť zákazníkov a dosahovanie optimálnych výsledkov vo vyhľadávaní najznámejších internetových vyhľadávačov. Dokážem sa zamerať na texty na web a články na webové stránky, SEO a PR texty, ktoré prinesú požadovaný efekt v podobe vyššej návštevnosti s následným uzatvorením obchodu alebo odoberania služieb,“ potvrdzuje zástupca spoločnosti Regno Media.  

Ak chcete získať bližšie informácie o písaní článkov a textov, ktoré vykonávam, podrobnosti o korektúrach textov a článkov, alebo si chcete pozrieť históriu a nechať si vypracovať bezplatne stratégiu marketingu na internete, navštívte stránku http://www.copywriter-pisanieclankov.sk/ a ja Vám rád poskytnem bližšie informácie.  

PR správa  

Subscribe
Upozornenie

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments