Ako zarobiť peniaze na internete? Písaním článkov, reklamou a affiliate marketingom

Ako zarobiť peniaze na internete, je stále prepieraná téma v mnohých oblastiach. Ja som začal písaním článkov a textov na rôzne portály a web stránky. Venoval som sa práci copywritera a publikoval som na niekoľkých weboch.

Neskôr som si naštudoval tému, ako vytvoriť web stránky vo WordPress začal som s tvorbou web stránok, ktoré sa venujú hneď niekoľkým oblastiam.

Ako zarobiť peniaze na internete?

Register chránených dielní – všetko pre zdravotne postihnutých, invalidných dôchodcov, chránené dielne a náhradné plnenie na jednom mieste

V roku 2012 som vytvoril svoju prvú web stránku, kde som sa učil naplno pracovať s tvorbou webu, venoval som sa písaniu článkov a textov a učil som sa novinky z oblasti SEO optimalizácie.  Stránka sa venuje zdravotne postihnutým, invalidným dôchodcov, chráneným dielňam a náhradnému plneniu: Zoznam chránených dielní – všetko pre zdravotne postihnutých, invalidných dôchodcov, chránené dielne a náhradné plnenie na jednom mieste – Register chránených dielní.

Na tejto stránke som publikoval viac ako 500 článkov a textov a hlavným príjmom je reklama z Google Adsense. Neskôr som ju rozšíril o eshop s produktami z affiliate siete Dognet.

Neskôr som objavil affiliate marketing v celosvetovom meradle. Prečo sa zameriavať na menší trh, keď môžem využiť affiliate marketing v angličtine napríklad cez Aliexpress alebo Gearbest. Začal som sa teda venovať tvorbe web stránok, ktoré ponúkajú produkty týchto veľkých hráčov na celosvetovom trhu. Dôležitým faktorom je však budovanie pozícií cez SEO optimalizáciu a spätné odkazy – linkbuilding a v roku 2018 som plodne vytvoril niekoľko affiliate projektov.

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

Imortor.org – smart E-bike conversion kit electric front wheel for bicycle

Prvý projekt bol inšpirovaný kúpou produktu – e-bike front Wheel – Smart Electric e-bike conversion – Imortor. Vytvoril som web stránku o produkte, ktorý som poznal zo svojho denno-denného používania. Dnes sa držím na pozíciách, ktoré by mi mohli na daný produkt, Imortor.org – smart electric wheel for bicycle E-bike conversion kit , závidieť aj popredné e-shopy zvučných značiek. 🙂

Na stránke je blog o používaní kolesa Imortor a venujem sa písaniu článkov a textov o danom produkte.

Miband.org – Xiaomi Mi Smart Band and Xiaomi Mobiles Phones Sale Shop

Ďalší projekt, podobný predošlému, je Miband.org – Xiaomi Mi Band and Xiaomi Mobile Phones Sale Shop. Je to affiliate eshop, kde sa venujem opäť produktom, ktoré som si sám kúpil a používam ich. Doplnený je reklamou Adsense, kde sú zaujímavé ceny za jedno kliknutie na reklamu.

V e-shope je viac ako 200 produktov – smartfónov a smart náramkov od spoločnosti Xiaomi . Pravidelne sa venujem písaniu článkov, dopĺňam novinky a budujem spätné odkazy, všetko je doplnené opäť Adsense reklamou.

Ako zarobiť peniaze na internete?

Je niekoľko spôsobov, ako zarobiť na internete. Najčastejším je však vlastná web stránka. Môžete však vyskúšať aj písanie článkov a SEO textov, prípadne vložiť do svojho blogu reklamu od Google , alebo vytvoriť affiliate web stránku s eshopom. Využiť sa však dá aj priamy predaj služieb a produktov a nezabudnite na sociálne siete a ich silu…

Zdieľaj
Subscribe
Upozornenie

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
 • Pridajte si Novinky

  * indicates required
  Zadajte email na odber Noviniek.

  Register chránených dielní použije informácie, ktoré ste uviedli na tomto formulári, aby sme boli v kontakte s vami a aby sme poskytovali aktualizácie a marketing. Dajte nám prosím vedieť všetky spôsoby, akými by ste o nás chceli počuť:

  Súhlas môžete kedykoľvek zmeniť kliknutím na odkaz na zrušenie odberu v zápätí ľubovoľného e-mailu, ktorý od nás dostanete, alebo nás kontaktujte na adrese registerchranenychdielni@gmail.com. Vaše informácie budeme rešpektovať. Viac informácií o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej stránke. Kliknutím nižšie vyjadrujete súhlas s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.

  We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

 • Produkty